לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X


You Dream, We Make It Come True

השכרת ריהוט גן לאירועים

החלטתם לבדוק ריהוט גן להשכרה לאירוע הבא שלכם? החלטה מעולה. ריהוט גן היא מילה כללית, אבל בחברת אוהלי ישראל תוכל למצוא מגוון רחב של דגמים ומבחר מעולה. שימוש ברהיטי גן נהוג בדרך כלל בחודשים בהם מזג האוויר ידידותי מספיק ומאפשר קיום אירוע תחת השמיים הפתוחים, ואם גם אתם מתכננים אירוע כזה, המאמר הזה בדיוק בשבילכם.

אילו סוגים של ריהוט גן להשכרה קיימים?

חברת אוהלי ישראל מתמחה בהשכרת ציוד לאירועים ובעזרתנו תוכלו להפוך את המסיבה שלכם למגניבה הרבה יותר, בעיקר אם תחשבו מחוץ לקופסא בכל מה שקשור למקומות ישיבה. לדוגמא – אם האירוע שלכם מיועד לצעירים, פופים צבעוניים יהפכו את המסיבה שלכם לתוססת וססגונית, וזה רק סוג אחד של ריהוט להשכרה מהמגוון הקיים אצלנו. תוכלו למצוא אצלנו מגוון של ספות, כיסאות, ספסלים, כורסאות, שולחנות, כריות, פופים וריהוט אלטרנטיבי מסוגים שונים. פופים מאפשרים ארגון של פינות ישיבה צדדיות, בהן אפשר לרדת כמעט ל”גובה הקרקע” ולעשן נרגילה, כמו באוהל בדואי של ממש. נוכל לארגן למסיבה שלכם גם אפשרויות נוספות של פינות ישיבה, שכוללות למשל ספסלי עץ, כורסאות מעוצבות או שולחנות פיקניק. תמיד טוב ליצור בחלל האירוע איזון בין האזור האנרגטי כמו רחבת הריקודים לבין אזור המאפשר מנוחה והתרגעות, מה שמתאפשר על-ידי השכרת פינת זולה.

איך בוחרים ריהוט חוץ מתאים לאירוע?

ראשית חשוב להבין איך ואיפה יתקיים האירוע שלכם. אירוע שמתקיים בגינה פרטית דורש ריהוט מסוג מסוים, בעוד שאירוע המתקיים על חוף הים יצריך ריהוט מסוג אחר. עליכם להחליט איפה ישבו האורחים, איפה תמוקם הבמה, היכן תהיה עמדת המזנון ועוד עמדות נוספות שהחלטתם שיהיו באירוע. אם מדובר, למשל, באירוע קצבי ודינמי, אולי תעדיפו שולחנות גבוהים וקטנים שאפשר לעמוד סביבם. מצד שני, כדאי שתבחנו את האפשרות של ריהוט אלטרנטיבי, כפי שהזכרנו קודם, או כריות הפזורות באופן נוח במרחב – שמאפשרות לאורחים להתרווח עליהן ולנוח מהאנרגיות האינטנסיביות של האירוע, אחרי סט ריקודים מתיש.אם האירוע המתוכנן קטן יחסית וכולל בעיקר את בני המשפחה והחברים הקרובים אולי תעדיפו לערוך אותו בחצר ביתכם, ולא בכל בית יש מספיק כיסאות זמינים וספות מתאימות לאירוח נעים ונוח. גם כאן עומדת בפניכם אפשרות להשכרת ריהוט חוץ לאירוע ביתי. דאגו להתאים את סוג הריהוט לאופי האנשים שמגיעים. אוכלוסיה מבוגרת, למשל, סביר שתרגיש פחות בנוח עם ישיבה על הרצפה ולכן יש להתאים להם כיסאות נוחים הכוללים תמיכת גב.אם מדובר באירוע בעל חשיבות מיוחדת אין ספק שתרצו שכל פרט יהיה מושלם – עד הפרט הקטן ביותר. אוהלי ישראל מתמחה בהשכרת ריהוט וציוד לאירועים. צרו איתנו קשר ונעזור לכם להפוך את האירוע שלכם לאירוע שישאיר זיכרונות קסומים עבורכם ועבור האורחים שלכם.

ריהוט גן