לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X


You Dream, We Make It Come True

השכרת פלטות לאירועים

מיליון מחשבות מתרוצצות במוחם של אנשים שמתכננים אירועים – דאגות, בעיות, מטלות ומשימות. לעיתים נדמה כי רשימת הדברים שיש לארגן לקראת האירוע לא תסתיים לעולם, אבל כדי לעזור לעצמנו לעשות זאת כמו שצריך – הדבר החשוב ביותר הוא מיקוד.

ראשית, יש לחשוב על הדברים הבסיסיים והחשובים ביותר שדרושים על מנת לתכנן אירוע מוצלח. אין ספק כי אחד ההיבטים החיוניים ביותר שיש לקחת בחשבון בתכנון האירוע הוא הציוד והריהוט המתאימים. כמעט בכל אירוע נדרשים כיסאות ושולחנות, מה שעלול להסתכם בהוצאה כספית לא מבוטלת, אך החדשות הטובות הן שכיום ניתן להשכיר את הריהוט החיוני לאירוע בלי לשבור קופות חיסכון.

לרשות מתכנני האירועים קיים כיום מגוון רחב של פלטות לשולחנות להשכרה, אשר מהוות פיתרון נוח, אמין ובעיקר פשוט לתכנון אירוע מוצלח. פלטות לשולחנות מגיעות במגוון רחב של גדלים, צורות וגבהים לבחירה, מה שמאפשר חופש רב בהתאמת הריהוט הנכון ביותר לצרכים שלכם.

פלטות לשולחנות בדרך כלל זמינות בשלוש צורות מרכזיות – מלבן, מרובע ועיגול. ניתן להזמין פלטות מעץ או בחיפוי PVC לבחירתכם. את הגודל והכמות של הפלטות תוכלו לבחור ולהתאים לאופי האירוע, לכמות האורחים ולצרכים הייחודיים שלכם.

לא בטוחים איך לבחור את הריהוט שמתאים לאירוע שתכננתם? ובכן, אתם ממש לא חייבים לעשות את זה לבד. ב”אוהלי ישראל” פועלים אנשי מקצוע עם ניסיון עשיר בתכנון אירועים ובהשכרת ריהוט לאירועים מכל סוג. העובדים המסורים שלנו ישמחו ללוות אתכם בתהליך הזה, להבין את הצרכים שלכם, להקשיב לדרישות שלכם ולבחור ביחד איתכם את כל הרהיטים, הציוד והכלים שיעזרו לכם להפיק את האירוע המושלם שחלמתם עליו.

הצוות שלנו יעזור לכם לא רק למצוא פלטות לשולחנות. במידת הצורך הוא יסייע לכם להשיג גם כיסאות, במה, הגברה, תאורה, אוהלים, מיזוג וכל דבר אחר שתצטרכו על מנת להפיק אירוע שאף אחד מהאורחים לא יוכל לשכוח כל כך מהר

פלטות