לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X


השכרת שולחנות לאירועים
You Dream, We Make It Come True

כסאות להשכרה לאירועים

הפקת אירוע כוללת ארגון והשכרה של ריהוט שיהפוך את האירוע לנעים עבור בעלי השמחה ועבור האורחים. בין היתר תצטרכו לדאוג למקומות ישיבה עבור האורחים. עד שאינכם מגיעים לרגע בו אתם עצמכם אחראיים על הפקת אירוע, אתם לא תמיד מודעים לכמות ההכנות שצריך לבצע ועל האחריות לדאוג לריהוט כמו שולחנות וכיסאות.

אילו סוגים של כסאות קיימים להשכרה?

לאוהלי ישראל מלאי של כיסאות רבים מסוגים שונים ואנו יודעים לספק פתרונות ישיבה נוחים ומתקדמים למבקרים ולאורחים באירוע שלכם. הכיסאות שאפשר לשכור אצלנו הם משלל סוגים, מבחר גדול של חומרים, עיצובים שונים ומעניינים, מבחר של גבהים ומגוון צבעים רחב. באפשרותכם לבחור כסאות להשכרה ואת שאר הריהוט המתאים לכם בהתאם לסוג ואופי האירוע.

מגוון רחב של כסאות להשכרה

תוכלו להתרשם מהמבחר הקיים של כיסאות באמצעות הקטלוג שנמצא באתר. בין השאר, ניתן למצוא כסאות פלסטיק, כסאות מתכת או ברזל, כסאות מרופדים, כסאות עץ, כסאות עם כריות, כסאות מעוצבים, כסאות פשוטים, כסאות בר גבוהים. תוכלו גם לבחור כסאות מתקפלים ברמת נוחות גבוהה.

איך מתאימים את הכיסאות לאירוע שלנו?

תנו למומחים לעשות את העבודה הקשה: החברה תוכל לסייע בבחירת סוגי הכיסאות המתאימים לאירוע שלכם. למשל: בחירת כיסאות בעלי מראה אקסקלוסיבי במיוחד לאירוע מפואר; עבור אירועים בעלי אופי פורמאלי יותר, כמו יריד, כנס, או מפגשי עובדים – ייתכן שיתאימו כיסאות בעלי קווים ישירים ותווים ברורים; אירוע רגוע יותר או אפילו אירוע בחיק הטבע? כיסאות בעלי עיצוב מעודן יותר וייחודיות טבעית עשויים להתאים. אלו הן רק כמה דוגמאות בודדות להתאמות מעולות שהמומחים במקצוע יכולים לבצע עבורכם לטובת אירוע מושלם.כיסא יכול להיתפס בעיניכם כפריט שולי, אבל כשמדובר באירוע ובעיקר באירוע חשוב במיוחד, הכיסא מקבל חשיבות רבה. האורחים ישבו לפחות בחלק מזמן האירוע ורצוי לדאוג לכך שהישיבה תהא נוחה ונעימה עבור כולם, כדי להבטיח התרשמות חיובית וזיכרונות טובים מהאירוע.

שיקולים בבחירת כיסאות לאירועים

כיסאות עץ או כיסאות פלסטיק לאירוע שלכם? זו שאלה שחייבים לקחת בחשבון בזמן ארגון של אירוע. למה? כי כל חומר וכל פריט שנמצא במרחב של האירוע שלכם משרד תחושה מסוימת ומתחבר באופן שונה לקהל האורחים ולעיצוב הכללי. לכן חשוב שתבינו שכיסאות לא בוחרים סתם, אלא לפי שיקולים מסוימים. לדוגמא: שיקול חשוב של כסאות להשכרה הוא אופי פני הקרקע (למשל: קרקע מכוסה בחצץ שונה מקרקע עם מרצפות או מדשא).

איך נבחר ריהוט לאירוע שלנו?

השכרת כיסאות לאירועים כוללת מגוון גדול של עיצובים ופריטי ריהוט בשלל גדלים וצבעים. איך לבחור מה מתאים לכם? חשבו על האווירה הכללית שאתם מצפים שתהיה באירוע שלכם וזה יעזור לכם להגדיר את מה שאתם מחפשים מבחינת השכרת כיסאות לאירוע. גם אם אין לכם תשובות ברורות ומידיות לכך – אל תדאגו יותר מדי. לשם כך ישנם מומחים בתחום, מביני עניין שיכולים “לקלוט” מיד את מה שאתם רוצים וצריכים לטובת אירוע מושלם.

כריות ופופים – פינות זולה להשכרה

מלבד כיסאות לאירועים, כדאי שתדעו על אפשרות מעולה נוספת, שאולי גם תפתיע אתכם, במידה שלא הכרתם אותה: תוכלו להוסיף לאירוע שלכם גם פינת ישיבה אלטרנטיבית ולשבץ בה פופים וכריות לישיבה. הוספת פינה כזו במרחב האירוע שלכם תיזכר בעיני האורחים כדבר “מגניב” שידברו עליו בימים שאחרי האירוע.איך תדעו איזו פינת ישיבה מתאימה לכם? צרו איתנו קשר ונייעץ לכם גם בעניין הכסאות או הכריות והפופים השונים שאפשר לשלב.

כסאות