לקבלת הצעת מחיר מלאו הטופס

X


You Dream, We Make It Come True

השכרת פופים, כריות ופינות ישיבה לאירועים

בחברת אוהלי ישראל ניתן להשכיר פינות ישיבה אלטרנטיביות לאירועים כולל פופים, שולחנות מתקפלים, כיסאות פלסטיק ועוד, וכל מה שאתם בעצם צריכים בשביל לקיים אירוע מאורגן ומוקפד להפליא.

לאילו אירועים מתאים לשכור פופים וכריות?

השכרת פופים לאירועים היא אופציה חדשה יחסית, אבל עשויה להתאים לאירועים רבים, גם לכאלו שלא העלתם על דעתכם עד כה שפופים וכריות יכולים להתאים להם. למעשה, פינות מצוידות בכריות ופופים לישיבה והתרגעות עשויות להתאים לכל אירוע מלבד לאירועים שאורחיהם הם אנשים בגיל הזהב, שעשויים להתקשות לשבת בגובה נמוך על פופים רכים ויעדיפו בוודאי כיסאות סטנדרטיים. אירועי חתונה ובר-מצווה, לדוגמא, נמשכים עד השעות הקטנות של הלילה ורבים מהם כוללים ריקודים מצד אחד ומפגשים עם חברים ובני משפחה שלא ראינו זמן רב מצד שני. האורחים עשויים ליהנות עד מאוד אבל גם להתעייף ולרצות לנוח מעט על מצע נוח וחופשי יחסית של פופים וכריות, בפינת הזולה שבגינה. פינה כזו המצוידת בפופים צבעוניים שפשוט עושים חשק לרבוץ עליהם עשויה “לעשות להם את הלילה”, כמו שאומרים.

למי מתאימה פינת ישיבה אלטרנטיבית?

השכרת פינות ישיבה אלטרנטיביות היא טרנד שקיים כבר מספר שנים, והוא ממשיך להתעצם ככל שעובר הזמן. פינת ישיבה אלטרנטיבית מתאימה לצעירים ומבוגרים שבא להם לשנות צורת ישיבה או עמידה. זוהי התרגעות מסוג אחר ואפשר “לשים ראש” לאחר סשן ריקודים מתיש ומיוזע. השכרת פינת זולה לאירועים תשמח את האורחים ותאפשרו להם “להתמנגל” עם אורחים אחרים בצורה קצת אחרת, שפותחת לבבות מעצם היותה. בד”כ פינות ישיבה מסוג זו לא נועדו להחליף ריהוט רגיל כמו כיסאות ושולחנות אוכל, אך הן מהוות תוספת נעימה לאלו המעוניינים בשינוי מקום ישיבה, ואולי לעשן או לשתות בנחת. באוהלי ישראל תמצאו פינות ישיבה הכוללות פופים בגדלים וצבעים שונים, כריות מפנקות, מזרנים, ספות מיוחדות כמו “סייסטה” ספרדית ועוד.

אילו סוגים של פינות ישיבה אלטרנטיביות קיימים?

אצלנו תוכלו לבנות את פינת הזולה באופן שאתם תבחרו. יותר ויותר מארגני אירועים בוחרים לשלב פינת ישיבה אלטרנטיבית ולשלב בה כריות, פופים ומזרונים בגדלים, סגנונות וצבעים שונים – והכל כל-כך ססגוני! אלו פינות המתאימות לאורחים שמרגישים בנוח להתיישב קרוב לקרקע ולחוש לרגעים ספורים כמו אחד השייח’ים הסעודיים ותוספת מגניבה שתיוותר בזיכרונם של האורחים משך זמן רב. תוכלו לבחור בין פינות הזולה השונות שלנו ובעצם לרהט כל פינה אלטרנטיבית כרצונכם, בפופים, מזרונים, כריות, ספות נמוכות ועוד. היתרון הבולט של פופים להשכרה לאירועים הוא ביצירת אווירה אלטרנטיבית מצד אחד, אך כזאת שיכולה להשתלב באלגנטיות בכל אירוע מצד שני. מחצלות יפות ופופים מפנקים, זולה מעץ עם פינות ישיבה כיפיות, פוטונים וכריות עצומות בגודלן – זהו רק חלק מהמבחר האפשרי של פינות ישיבה לאירועים. ואיזה יופי שאתם יכולים להתאים אישית, עד הפרט האחרון ובדקדוק רב את פריטי פינו הישיבה ולהתאים כך את האווירה המתבקשת לאירוע שלכם.

כריות, פופים ומוצרי טקסטיל – אווירה של חופש ורוגע

פינות הישיבה האלטרנטיביות יבטיחו מראש הנאה של האורחים והמוזמנים. החידוש הזה, שהולך ומופיע באירועים במספר הולך וגדל, יורגש מיד וישדר אווירה של חופש, קלילות, נינוחות, נעימות וחשוב מכל – מגניבות. שדרגו את האירוע שלכם ופנקו את האורחים בפינות זולה אלטרנטיביות. אפשרו לאורחים ליהנות ממקום ישיבה כיפי, מקורי ונעים ומאווירה אותנטית וחופשית. אנשי המקצוע שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם ולהתאים את מוצרי הטקסטיל לאופי האירוע שלכם ולסוג המוזמנים הצפויים בו, כדי להשיג השתלבות עיצובית מקסימלית מצד אחד והנאה מקסימלית מצד שני.

טקסטיל