אוהלים להשכרה ומכירה לאירועים
You Dream, We Make It Come True

אוהלים להשכרה

לא משנה אם אתם מארגנים אירוע חברה, מסיבה או אפילו חתונה בטבע, חברת אוהלי ישראל תוכל לספק לכם בדיוק את האוהל הדרוש לכם. אנחנו כאן כדי לענות לכם על כל התהיות והשאלות באשר לאופן ההזמנה של אוהלים להשכרה. 

מתי צריך להשכיר אוהל?

הסיבות לשכירת אוהל הן רבות ומגוונות ומשתנות בהתאם לגורם המזמין ולשימוש המיועד. פעמים רבות משכירים אוהל עבור אירועים פרטיים אן אירועים עסקיים להגנה מפני השמש או הגשם, בהתאם לעונת השנה, וכדי לאפשר לאוכל, למשל, להיות מוגש במתחם סגור ומקורה. הטכנולוגיה של היום מאפשרת לשכור אוהלים שיש בהם מערכות מיזוג אוויר כך שניתן ליהנות גם מאוהל ממוזג בקיץ וגם מאוהל מחומם בחורף.

מה עוד תורם האוהל?

מלבד הגנה מפני מזג האוויר משמש האוהל גם כאמצעי לבידוד ופרטיות. כך לדוגמה, אם בוחרים לערוך אירוע בחיק הטבע ניתן לתחום את מקום האכילה בתוך אוהל גדול שישמור על פרטיות האורחים. אוהלים להשכרה לאירועים מהווים פתרון נהדר גם לאירוע הנערך בים. כאשר נפגשים למסיבה בים למשל, לא רוצים לשהות כל הזמן בחוץ ואוהל יאפשר חלוקה של הזמן בין הפנים לחוץ והגנה מפני השמש, וכשיורד הלילה נדלקת מערכת התאורה הפנימית שבאוהל ומאפשרת להמשיך ליהנות כמה שרוצים.

מה חשוב לדעת לפני ששוכרים אוהל?

אם אתם שוקלים לשכור אוהל, חשוב שתדעו שיש מספר דברים שעליכם לקחת בחשבון: הדבר החשוב ביותר הוא לוודא שהאוהלים שתקבלו הם אוהלים איכותיים שלא ייקרעו במהלך השימוש, וכדי להיות בטוחים שהאוהלים לא ייקרעו וכי תקבלו את השירות הטוב ביותר שאפשר, חשוב לבחור בחברה מקצועית בעלת ניסיון בתחום, כמו אוהלי ישראל, המספקת אוהלים איכותיים ביותר העומדים בתקנים אירופאים מחמירים והיא הנציגה הבלעדית של הקונצרן הגרמני “לוסברגר” והקונצרן הצרפתי “וולטר” בישראל. בדקו את הרקורד של החברה היטב לפני שתבחרו בחברה שתספק לכם אוהלים לאירועים כדי להימנע מעוגמת נפש שעשויה להיגרם עקב ציוד לא מקצועי והפעלה לא מקצועית של הציוד.

אילו אוהלים להשכרה קיימים?

קיימים סוגים רבים של אוהלים, הנבדלים ביניהם בסוג, בגודל ובייעוד. ישנם אוהלים מיוחדים לחורף או לקיץ, כשההבדל ביניהם הוא בעובי הבד ובמערכת המיזוג,  אוהלי ירידים שאינם סגורים מכל הכיוונים, אוהלי בריכה וספורט ועוד. בנוסף, קיימים גם אוהלים עמידים יותר, המיועדים לשימוש ארוך טווח ואוהלים מיוחדים ללוגיסטיקה ואחסנה. כמובן שלכל האוהלים ניתן להוסיף גם מזגן להשכרה בקיץ או אמצעי חימום בחורף.

השכרת גזיבו

גזיבו הוא מעין אוהל ללא קירות, בדומה לפרגולה אך גדול הרבה יותר, אשר נועד בעיקר להגנה מפני שמש או גשם. יריעת הגג שלו עשויה מבד דוחה מים והוא חסין  בפני שמש ועמיד ברוח. אוהל כזה יתאים כאשר לא רוצים שהאוהל יגרום לבידוד מוחלט של השוהים בו ומעדיפים ליצור הרמוניה בין החוץ לפנים ואפשרות נוחה לכל הנוכחים לצאת ולהיכנס כרצונם.

השכרת אוהל לחתונה

השכרת אוהלים לחתונה הפכה זה מכבר להשכרת האוהלים הנפוצה ביותר בישראל. כל אחד רוצה לעשות את החתונה המיוחדת ביותר, ואחד הקונספטים הרווחים היום הוא חתונה בחיק הטבע. הדרכים להפוך את החתונה למיוחדת הן רבות, אך כדי לוודא שהיה תהיה גם פרקטית ונוחה מקובל להוסיף לה אוהל, לנוחות האורחים.

איך בוחרים אוהל להשכרה?

אחת השאלות הנפוצות כאשר מדברים על אוהלים להשכרה היא התאמת האוהל לסוג האירוע.  יש לקחת בחשבון את מאפייני האירוע לו נדרש האוהל, את כמות המוזמנים ואת עונת השנה בה האירוע נערך. בעיקר בישראל יש להתחשב בתנאי מזג האוויר הצפויים בעת האירוע, ולהשקיע במערכת מיזוג מתאימה כדי שהאורחים שלכם יוכלו ליהנות בצורה מלאה. בגלל הסוגים הרבים של האירועים והאוהלים זה נשמע מעט מסובך, אבל ההמלצה הטובה ביורת היא להיעזר במומחים ואנשי מקצוע שיסייעו לכם למצוא את הפתרון הטוב ביותר ואת המענה המדויק לצרכיכם. אנשי המקצוע של חברת אוהלי ישראל עומדים לרשותכם בכל עת. בין אם מדובר על השכרת אוהלים לחתונה או למסיבה בטבע, בעזרת מספר שאלות פשוטות נוכל להתאים לכם בדיוק את האוהל הנכון.